Back

Pomoc

DOSTAWA

Wszystkie wysyłki realizowane są przez firmę kurierską UPS. Czas dostawy nie obejmuje sobót, niedziel oraz świąt.

Wszystkie zamówienia opłacone: przelewem bankowym, kartą kredytową, za pośrednictwem serwisu płatności.pl powyżej 350 zł wysyłane są bezpłatnie. Jeżeli wydasz mniej za wysyłkę zapłacisz 15zł.

Koszt przesyłki pobraniowej na terenie Polski wynosi 18 zł. Natomiast paczki o wartości powyżej 350 zł wysyłane są bezpłatnie.

Zamówienie realizowane jest po otrzymaniu płatności na konto. Czas realizacji zamówienia wynosi zwykle 2 dni. Maksymalny czas oczekiwania na przesyłkę to 14 dni.

Jeżeli otrzymasz przesyłkę z uszkodzoną taśmą lub w uszkodzonym opakowaniu, wskazującym na ingerencję w zawartość przesyłki osób trzecich, po odbiorze paczki sprawdź zawartości przesyłki w obecności kuriera i w razie nieprawidłowości spisz protokół reklamacyjny.

Informajcę o wyjściu paczki z magazynu otrzymasz mailem. Numer listu przewozowego Twojej paczki zostanie przesłany mailowo przez firmę UPS. Po otrzymaniu takiego e-maila należy spodziewać się dostawy następnego dnia. Status zamówienia można śledzić wpisując numer listu przewozowego na stronie www.ups.com.pl.

Do każdego wysłanego towaru dołączamy paragon lub fakturę VAT, który jest dowodem zakupu.