Back

Pomoc

PŁATNOŚCI

Aby zapłacić za zakupiony w PORKYFACE towar możesz wybrać jeden z kilku oferowanych przez nas sposobów:

Za pobraniem

Za zamówione produkty w sklepie możesz zapłacić przy odbiorze. Oznacza to, że za paczkę zapłacisz dopiero w momencie jej dostarczenia przez kuriera UPS. Koszt przesyłki pobraniowej to 18 zł. Przy zamówieniu powyżej 350 zł przesyłki pobraniowe wysyłamy bezpłatnie.

Przelew na konto

Koszt towaru plus ewentualny koszt przesyłki należy wpłacić na numer konta bankowego, który otrzymasz w mailu potwierdzającym zamówienie. Numer konta bankowego znajdziesz również w zakładce kontakt znajdującej się na stronie sklepu. Wpłaty musisz dokonać w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia, w przeciwnym razie zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

Wybierając tę formę płatności, zamówienie zostanie przekazane do realizacji po zaksięgowaniu należności na naszym koncie.
Prosimy wpisać numer zamówienia w tytule przelewu.

Valedos
ul. Olszówka 39
Bielsko-Biała 43-300
Mbank
70 1140 2004 0000 3902 6316 0147


Karta kredytowa

Płatność kartą odbywa się za pośrednictwem serwisu Platności.pl. Połączenie z tą stroną jest szyfrowane i w 100% bezpieczne. Zostaniesz poproszony o podanie danych z karty, które trafią bezpośrednio do Twojego banku.

Przelew elektroniczny

W tym przypadku operację zabezpiecza również serwis Płatności.pl. Po wybraniu swojego banku zostaniesz przekierowany na jego stronę internetową, gdzie po zalogowaniu się na swoje konto bankowe dokonasz wpłaty.